• Yurtdışı Eğitim Merkezi

  • Kalkandelen Devlet Üniversitesi

Makedonya'da Eğitim

Özel Üniversitelerimiz Son Yıl Erasmus İle Denklik Sağlamaktadır. Üniversitelerimizde ECTS Mevcuttur. Üniversitelerimizin Avrupa eğitim müfredatı Bologna'dır... Bolonya kriterlerini uygulayan Makedonya üniversiteleri öğrencilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır.Devamını Oku>>

Makedonya'da Dil Eğitimi

Makedonya'da Eğitim alabilmeniz için yabancı dil Makedoncayı bilmeniz gerekmektedir. Çünkü. Makedonya Devlet Üniversiteleri resmi dili olan (slav dili-Makedonca) eğitim yapmakta ve beraberinde ek dil olarak İngilizce eğitim de vermektedir. Bunun için üniversite eğitimine başlamadan önce Hazırlık Akademilerinde öğrencilerin Makedonca Dil Eğitimi almaları gerekmektedir.EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi anlaşmalı olduğumuz dil akademileri ile size bu eğitimi en güzel şekilde sunmaktayız. Makedonya'da yabancı dil akademilerinde Makedonca Eğitim dışında istenirse İngilizce de eğitim alınabilmektedir.
Hazırlık Eğitimi İle Birlikte lisans eğitimi ve lisans tamamlamaya imkan veren Makedonya akademik 5 ayda dil eğitimi alabilirsiniz.
KORSAN ŞİRKETLERE DİKKAT !!!!
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, belki de hayatınızda bir kez alacağınız ve geleceğinizi şekillendirecek olan bir hizmet alımıdır. Birçok sektörde olduğu gibi bu alanda da son dönemlerde çok sayıda şahıs yurtdışı eğitim danışmanı hatta şirketi  sıfatıyla hizmet verdiğini iddia etmekte, biraz daha ucuza hizmet almak ümidiyle her yıl yüzlerce öğrenci bu kişiler tarafından mağdur edilmektedir. 2000 Yılından beri hizmet veren EuroStar, Türkiye'nin en prestijli ulusal şirketlerinden olup, tamamen güvenilir, garantili, sözleşmeli ve vergilendirilmiş hizmet vermektedir. Her yıl binlerce öğrenci EuroStar güvencesiyle değişik eğitim ve kariyer programlarına güvenle katılmaktadır.